Trwa nabór na 7. edycję Wytwórni Scenariuszy!

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych ogłasza kolejny, już siódmy, nabór na kurs Wytwórnia Scenariuszy dla kandydatów na scenarzystów, w dwóch wariantach kursu: dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Do 30.09 trwa przyjmowanie zgłoszeń.

Zajęcia są zaplanowane od października 2019 r. do maja 2020 r.(zjazdy trzydniowe każdej grupy w g.10-18 raz na miesiąc, od czwartku do soboty).

Formalnym warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie wypełnionego kwestionariusza oraz próbki własnej twórczości (dowolny fragment prozy lub scenariusza)a następnie odbycie rozmowy kwalifikacyjnej w połowie października.

 

Zajęcia odbywają się na terenie WFDiF, we własnej siedzibie kursu, przy ul.Chełmskiej 21 i mają charakter mieszany: projekcji oraz wykładów warsztatowych a także seminariów z opiekunami artystycznymi. Wśród nich są znani scenarzyści i reżyserzy tacy jak: Maciej Karpiński, Jacek Kondracki, Feliks Falk, Sławomir Fabicki. Wśród wykładowców jest także Marek Hendrykowski, Jerzy Domaradzki oraz zapraszani goście. Najlepsze scenariusze filmów fabularnych mają szanse na promocję, a nawet na produkcję, w ramach działalności WFDiF.

 

Więcej informacji w zakładce Wytwórnia Scenariuszy,

oraz na https://ws.wfdif.pl.

Adres korespondencyjny do zgłoszeń: ws[at]wfdif [dot] pl.

 

Projekt Wytwórnia Scenariuszy jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.