Realizacje

Rok 2017

Filmy w formatach DOLBY SR i SRD oraz  DCP udźwiękowione w STUDIO S1

Filmy w formatach DOLBY SR i SRD oraz  DCP udźwiękowione w STUDIO S1

Tytuł Reżyser
CZUWAJ Robert Gliński
Reakcja łańcuchowa Jakub Pączek

 

Rok 2016

Filmy w formatach DOLBY SR i SRD oraz  DCP udźwiękowione w STUDIO S1

Tytuł Reżyser
Zgoda Maciej Sobieszczański
Rosa Denijal Hasanovic
Niewidzialne Paweł Sala
Konwój                                          Maciej  Żak
Mały Jakub  Mariusz Bieliński
Smoleńsk Antoni Krauze
Prosta historia o morderstwie Akadiusz Jakubik

 

 

Rok 2015

Tytuł Reżyser
Karbala Krzysztof Łukaszewicz
Ekscentrycy Janusz Majewski
Córki dancingu Agnieszka Smoczyńska
Chemia Bartosz Prokopowicz
Panie Dulskie Filip Bajon
Sprawiedliwy Michał Szczerbic
Moje córki krowy Kinga Dębska
Ojciec Artur Urbanski
Sweet home Rafał Martinez

 

 

Rok 2014

 

Tytuł Reżyser
Ziarno prawdy Borys Lankosz
Facet (nie) potrzebny od zaraz Weronika Migoń 
Obce ciało Krzysztof Zanussi 
Jeziorak Michał Otłowski 
Służby specjalne Patryk Vega 

 

Rok 2013

 

Tytuł Reżyser
Last Minute Patryk Vega 
W imię… / Nowhere / Małgorzata Szumowska 
Krzysztof Kamil Baczyński Kordian Piwowarski 
Układ Zamknięty Ryszard Bugajski 
Big Leap Kristoffer Rus 
Płynące Wieżowce Tomasz Wasilewski 
Ostatnie piętro Tadeusz Król 
Secret Sharer Peter Fudakowski 
Stacja Warszawa Maciej Cuske, Kacper Lisowski, Nenad Mikovic, Mateusz Rakowicz, Tymon Wyciszkiewicz 
Bilet na księżyc Jacek Bromski 
Wałęsa. Człowiek z nadziei Andrzej Wajda 
Jack Strong Władysław Pasikowski 
Wkręceni Piotr Wereśniak 

 

Rok 2012

 

Tytuł Reżyser
Felix, Net i Nika Wiktor Skrzyneczki 
Imagine Jarosław Jakimowicz 
Stawka większa niż śmierć Patryk Vega 
Mirror, Mirror Polska wersja językowa 
Zabić bobra Jan Jakub Kolski 
Białoruś Krzysztof Łukasiewicz 
Dziewczyna z szafy Bodo Kox 
Strażniczka winnic Jan Kidawa – Błoński 
Tajemnica Westerplatte Paweł Chochlew 

 

Rok 2011

 

Tytuł Reżyser
Lęk wysokości Bartosz Konopka 
Jan PaweŁ II Szukałem Was Jarosław Szmidt  
Los Numeros Ryszard Zatorski 
The Consul Of Bordeaux Francisco Manso i Joao Correa 
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł. Antoni Krauze 
Uwikłanie Jacek Bromski 
W imieniu Diabła Barbara Sass 
Róża z Mazur Wojciech Smarzowski 
Baby są jakieś inne Marek Koterski 
80 milionów Waldemar Korzystek 
Supermarket Maciej Żak 
Piąta pora roku Jerzy Domaradzki 

 

Rok 2010

 

Tytuł Reżyser
Mistyfikacja Jacek Koprowicz 
Matka Teresa od Kotów Paweł Sala 
Lincz Krzysztof Łukaszewicz 
Maraton Tańca Magdalena Łazarkiewicz 
Whisky i Mleko Aleksander Michajłow 
Święty Interes Maciej Wojtyszko 
Z powrotem w twoich ramionach Kristijonas Vildziunas 
Mała Matura 1947 Janusz Majewski 
Skrzydlate świnie Anna Kazejak 
Wenecja Jan Jakub Kolski 
Zemsta futrzaków polska wersja językowa 
Ewa Adam Sikora, Ingmar Villqist 
Zakochany wilczek polska wersja językowa 
Artur i Miminki polska wersja językowa 
Safari polska wersja językowa 
Och Karol 2 Piotr Wereśniak 
   

 

Rok 2009

 

Tytuł Reżyser
Idealny facet dla mojej dziewczyny Tomasz Konecki 
Afonia i pszczoły Jan Jakub Kolski 
Tatarak Andrzej Wajda 
Mniejsze zło Janusz Morgenstern 
Ostatnia akcja Michał Rogalski 
Operacja Dunaj Jacek Głomb 
Galerianki Katarzyna Rosłaniec 
Dom zły Wojciech Smarzowski 
Demakijaż Maria Sadowska, Dorota Lamparska, Anna Maliszewska 
Janosik Agnieszka Holland, Kasia Adamik 
Wszystko, co kocham Jacek Borcuch 
Piksele Jacek Lusioski 
Rewers Borys Lankosz 
Gwiazda Kopernika Zdzisław Kudła, Andrzej Orzechowski 
Różyczka Jan Kidawa Błoński 
Miasto bez Boga Jacek Petrycki 
Szalony zegar Leszek Gałysz 
Tajemnica Rajskiego Wzgórza polska wersja językowa 

 

Rok 2008

 

Tytuł Reżyser
Lejdis Tomasz Konecki 
Stary człowiek i pies Andrzej Kostenko 
Niezawodny system Izabela Szylko 
Nie kłam, kochanie Piotr Wereśniak 
My,Cichociemni. Głosy żyjących Paweł Kędzierski 
Pora Mroku Grzegorz Kuczeriszka 
Rysa Michał Rosa 
Izolator (Warsaw Dark) Christopher Doyle 
Boisko bezdomnych Kasia Adamik 
Serce na dłoni Krzysztof Zanussi 
Kierowca (Limo Driver) Jerome Dassier 
0 1 0 Piotr Łazarkiewicz 
Senność Magda Piekorz 
Drzazgi Maciej Pieprzyca 
Yodok Stories Andrzej Fidyk 
Świadectwo Paweł Pitera 
Belladonna Annika Galc 
Generał Nil Ryszard Bugajski 
Ile waży koń trojański Juliusz Machulski 
Enen Feliks Falk 
Historia jednego listu Marcel Łoziński 
Małpy w kosmosie polska wersja językowa 
Magiczne drzewo polska wersja językowa 
Wyspa Dinozaura polska wersja językowa 
Nim's Island polska wersja językowa 

 

Rok 2007

 

Tytuł Reżyser
Dlaczego nie Ryszard Zatorski 
Ryś Stanisław Tym 
Testosteron Andrzej Saramonowicz 
Sztuczki Andrzej Jakimowski 
Środa, czwartek rano Grzegorz Pacek 
Jeszcze raz Mariusz Malec 
Katyń Andrzej Wajda 
Korowód Jerzy Stuhr 
Ogród Luizy Maciej Wojtyszko 
Ogród Luizy Maciej Wojtyszko 
Terminator Jacek Bromski 
Benek Robert Gliński 
Kresy Wincenty Ronisz 
Cień pod kamieniem Tomasz Dobrowolski 
Bridge to Terabithia polska wersja językowa 
Donkey Xote polska wersja językowa 
Everyone Hero polska wersja językowa 
Franklin polska wersja językowa 
Magic Cube polska wersja językowa 

 

Rok 2006

 

Tytuł Reżyser
TYLKO MNIE KOCHAJ Ryszard Zatorski 
Wszyscy jesteśmy Chrystusami Marek Koterski 
Co słonko widziało Michał Rosa 
Francuski numer Robert Wichrowski 
Plac Zbawiciela Krzysztof Krauze 
Dublerzy Marcin Ziębiński 
Samotność w sieci Witold Adamek 
Statyści Michał Kwieciński 
Bezmiar sprawiedliwości Wiesław Saniewski 
Job Konrad Niewolski 
Sztuka masażu Mariusz Gawryś 
Czerwony Kapturek polska wersja językowa 
Pinokio polska wersja językowa 
Lassie polska wersja językowa 
Dragon Hill polska wersja językowa 
Misja Stormbreaker polska wersja językowa 

 

Rok 2005

 

Tytuł Reżyser
RH+ Jarosław Żamojda 
MISTRZ Piotr Trzaskalski 
PITBULL Patryk Vega 
PERSONA NON GRATA Krzysztof Zanussi 
KOCHANKOWIE Z MARONY Izabella Cywińska 
JESTEM Dorota Kędzierzawska 
KOMORNIK Feliks Falk 
PO SEZONIE Janusz Majewski 
PO SEZONIE Janusz Majewski 
JASMINUM Jan Jakub Kolski 
PALIMPSEST Kontad Niewolski 
CZEKA NA NAS ŚWIAT Robert Krzempek 
KRASNOLUDKI JADĄ NA UKRAINĘ Mirosław Dembiński 
LOSY WYKLĘTYCH Mieczysław Vogt 
ALI SPICY fabuła egipska 
OPEN YOUR EYES fabuła egipska 
MARSZ PINGWINÓW polska wersja językowa 
DALTONOWIE polska wersja językowa 
DALTONOWIE polska wersja językowa 
DZIADEK DO ORZECHÓW polska wersja językowa 
OLIVER TWIST polska wersja językowa 
RENART polska wersja językowa 
RUCHOMY ZAMEK polska wersja językowa 
SZEREGOWIEC DOLOT polska wersja językowa 
ZEBRA Z KLASĄ polska wersja językowa 
Karol, papież który pozostał człowiekiem polska wersja językowa 

 

Rok 2004

 

Tytuł Reżyser
NIGDY W ŻYCIU Ryszard Zatorski 
WESELE Wojciech Smarzowski 
PRĘGI Magdalena Piekorz 
PLASTIKOWY KWIAT PAPROCI Tadeusz Wilkosz 
PLASTIKOWY KWIAT PAPROCI Tadeusz Wilkosz 
DO POTOMNEGO Antoni Krauze 
MÓJ NIKIFOR Krzysztof Krauze 
VINCI Julisz Machulski 
PHILOSOPHER'S PARADISE Paweł Kuczyński 
FALLEN ART Tomasz Bagiński 
KOLEJNY DZIEŃ Grzegorz Korczak 
PIĄTA PORA ROKU Maciej Długaj 
KOBIETA Z CIEMNOŚCI Marcin Solarz 
NAD JEZIOREM Katarzyna Trzaska 
W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA polska wersja językowa 
EL CID polska wersja językowa 

 

Rok 2003

 

Tytuł Reżyser
SUKCES Marek Bukowski 
SHOW Maciej Ślesicki 
PRZEMIANY Łukasz Barczyk 
CIAŁO Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz 
STARA BAŚŃ - KIEDY SŁOŃCE BYŁO BOGIEM Jerzy Hoffman 
PRZYSTANEK WOODSTOCK Jerzy Owsiak 
POGODA NA JUTRO Jerzy Stuhr 
UBU KRÓL Piotr Szulkin 
THE GARDEN OF EARTHLY DELIGHTS Lech Majewski 
ŻUREK Ryszard Brylski 
ZRÓBMY SOBIE WNUKA Piotr Wereśniak 
POKÓJ NR 13 Jerzy Kozłowski 
UNDO Marcin Waśko 
SPIRITED AWAY polska wersja językowa
TRISTAN I IZOLDA polska wersja językowa 

 

Rok 2002

 

Tytuł Reżyser
E=MC2 Olaf Lubaszenko 
EDEN Andrzej Czeczot 
DZIEŃ ŚWIRA Marek Koterski 
HAKER Janusz Zaorski 
EDI Piotr Trzaskalski 
ZEMSTA Andrzej Wajda 
SFORA - BEZ LITOŚCI Wojciech Wójcik 
SUPERPRODUKCJA Juliusz Machulski 
BUT MANITOU polska wersja językowa 

 

Rok 2001

 

Tytuł Reżyser
REICH Władysław Pasikowski 
6 DNI STRUSIA  
PRZEDWIOŚNIE Filip Bajon 
W PUSTYNI I W PUSZCZY Gavin Hood 
PORANEK KOJOTA Olaf Lubaszenko 
QUO VADIS Jerzy Kawalerowicz 
ANGELUS Lech Majewski 
STACJA Piotr Wereśniak 
CÓRA MARNOTRAWNA Andrzej Kondratiuk 
EUKALIPTUS Marcin Krzyształowicz 
TAM I Z POWROTEM Wojciech Wójcik 
WTOREK Witold Adamek 
WYSPA R.O. Jan Lenica (Studio Miniatur Filmowych) 
JEZUS CUDOTWÓRCA polska wersja językowa 
RATUNKU, JESTEM RYBKĄ polska wersja językowa 
MALI AGENCI polska wersja językowa