Projekty PLAN FILMOWY i POLSKA NIEPODLEGŁA w finale plebiscytu WYDARZENIE HISTORYCZNE ROKU

Dwa projekty Wytwórni zakwalifikowały się do finału plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku, organizowanego przez Muzeum Historii Polski

W kategorii Edukacja i multimedia nominowany został projekt  PLAN FILMOWY dla zwiedzających wraz z opracowanym z myślą o uczniach i nauczycielach wydawnictwem multimedialnych pakietów edukacyjnych: "EDUKACJA NA PLANIE FILMOWYM. Historyczno - filmowa przestrzeń multimedialna i pakiety edukacyjne dla szkół".

W kategorii Wydarzenie komisja konkursowa nominowała Wystawę poświęconą kulisom powstawania cyklu "POLSKA NIEPODLEGŁA - Historia w ożywionych obrazach" wraz ze zrealizowanym w jego ramach Wydawnictwem DVD.

Wystawa o kulisach powstawania filmów z II części cyklu Historia w ożywionych obrazach pt. Polska Niepodległa - Historia w ożywionych obrazach, zorganizowana wspólnie z Narodowym Centrum Kultury oraz Biurem Programu "Niepodległa", miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku w Galerii Kordegarda w Warszawie. 

 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu internautów na stronie PLEBISCYTU.

Aby zagłosować, należy wybrać po jednym projekcie z każdej z trzech kategorii - Edukacja i multimedia, Wydarzenie i Wystawa.

Głosowanie trwa do 17 maja!

 

Zachęcamy do oddawania głosów na oba projekty!