Więcej o

Smoke

Zestaw do montażu nieliniowego SMOKE, działający w oparciu o platformę sprzętową SGI "TEZRO" to zintegrowany system pozwalający na komfortową pracę podczas montażu materiału filmowego, gwarantujący dużą szybkość i interaktywność. SMOKE to uniwersalne narzędzie do budowania efektów filmowych w czasie rzeczywistym. Umożliwia pracę z mediami o różnych rozdzielczościach i formatach z najlepszą jakością.

Arriscan

Skaner materiałów filmowych ARRISCAN to nowatorska konstrukcja firmy ARRI umożliwiająca skanowanie materiałów filmowych o szerokości 35 i 16 mm i różnych formatach obrazu. Zeskanowane obrazy o rozdzielczościach do 4K mogą być zapisywane w plikach graficznych o formatach: TIFF 16 bit lin, DPX 10 bit log, Cineon 10 bit log, DPX 16 bit lin.

Arrilaser

Naświetlarka materiałów filmowych ARRILASER to sprawdzony w świecie standard w produkcji filmów technologią Digital Intermediate. Umożliwia naświetlanie materiału filmowego o rozdzielczości od standardowej telewizyjnej aż do 4K.

Lustre

Discreet LUSTRE to wysokowydajny system graficzny do korekcji barwnej zdigitalizowanych materiałów filmowych o rozdzielczościach do 4K. Oprogramowanie wykonane specjalnie do spełnienia wszystkich wymagań operatorów i reżyserów filmowych. W połączenie z unikalnym systemem kalibracji TRULIGHT i wysokiej klasy projektorem elektronicznym umożliwia oglądanie na dużym ekranie filmu odtwarzanego z komputera o jakości i parametrach wyświetlanego z kopii filmowej. Na każdym etapie procesu korekcji barwnej twórca może oglądać film tak, jak będzie go oglądał widz w kinie.

Avid

Zestaw do montażu nieliniowego AVID ADRENALINE HD to przede wszystkim tani sposób na montaż off-line materiału filmowego, w pełni kompatybilny z urządzeniami linii technologicznej "Digital Intermediate". Poprzez gigabitową sieć komputerową możliwa jest wymiana plików z mediami pomiędzy urządzeniami do montażu obrazu i dźwięku. Na urządzeniu AVID ADRENALINE HD możliwi też jest montaż on-line programów o rozdzielczości HD.

Telekino

Telekino SHADOW służy do transferu materiałów filmowych na nośniki elektroniczne. Jest to cyfrowe urządzenie zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Transfer materiałów może być wykonywany w standardzie telewizji o normalnej i telewizji o wysokiej (HDTV) rozdzielczości. Wyposażone w komputerowy system korekcji barwnej PANDORA REVOLUTION umożliwia uzyskanie zapisanego obrazu o najwyższych parametrach. W przypadku technologii "Digital Intermediate" służy do transferu negatywów filmowych wraz z logowaniem keycodu do montażu off-line (transfery na jedno światło).

DaVinci Revival

To programy komputerowe systemu do przywracania zniszczonym materiałom filmowym pierwotnego blasku. Pracują na plikach filmowych niezależnie od ich rozdzielczości i formatu. Pozwalają na automatyczne usuwanie wad obrazu bez wprowadzania dodatkowych zniekształceń do obrabianego materiału. Są to w pełni interaktywne narzędzia wyposażone w wiele filtrów usprawniających pracę grafika komputerowego.

MTI Correct

Możemy odtwarzać i zapisywać media w większości formatów występujących w produkcji filmowej i telewizyjnej. Wśród formatów obsługiwanych przez profesjonalne posiadane przez nas urządzenia są:

  • Skany materiału filmowego 2K i 4K (ARRISCAN)
  • Materiały filmowe 35 i 16 mm (Rank Cintel DIGISCAN)
  • Materiały video HDCAM (SONY HDW-F900)
  • Digital Betacam (SONY DVW-A500P)
  • DVCAM (SONY DSR-45P)
  • Mini DV (SONY DSR-45P)
  • Betacam SP (SONY BVW-70)
  • DVD (Pioneer DVD-V-7300D)
  • IMX (SONY J-30 SDI)